Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Aňa Geislerová v Gate Cinema v Londýně

24. LISTOPADU 2014 - Jedna z největších hvězd českého filmu, herečka Aňa Geislerová přijede do Londýna. Film Libánky režiséra Jana Hřebejka, kde Geislerová hraje hlavní roli se bude promátat v Gate Cinema v Londýně tuto sobotu od tří odpoledne a Aňa Geislerová film uvede a po projekci bude odpovídat na dotazy diváků.

Anna Geislerová, také známá jako Aňa Geislerová, je česká herečka. Její cesta ke slávě začala už ve věku čtrnácti let, kdy v roce 1991 debutovala ve filmu Filipa Renče Requiem pro panenku. Od té doby se stala jednou z nejuznávanějších českých hvězd stříbrného plátna. Anna Geislerová, která je také topmodelkou, má již za sebou působivou kariéru (natočila již vice než sto filmů, televizních filmů a epizod seriálů) a dostala řadu ocenění za své pozoruhodné výkony – například za role ve filmu Návrat idiota Saši Gedeona z roku 1999, za Želary Ondřeje Trojana z roku 2003 nebo za Štěstí Bohdana Slámy z roku 2005.


Líbánk
y


Sobota 29. listopadu, 15:00

The Gate Cinema, 87 Notting Hill Gate, Londýn W11 3JZ
Jan Hřebejk, CZ / SK 2013, 98 minut, anglické titulky

Hrají: Anna Geislerová, Stanislav Majer, Jiří Černý and Kristýna Fuitová
Lístky: 0871 902 5731
www.picturehouses.co.uk
Rezervace online
Vstupné: £10.60 / £9.60 snížené

Náhodné setkání přivede Honzu, nezvaného hosta, na pohádkovou stavbu Radima a Terezy. Honza, Radimův bývalý spolužák, se dostává do kruhu rodiny a přátel. Jeho neobvyklý svatební dar a pokusy upozornit na Radimovu minulost zapříčiňují napětí mezi novomanžely a vytváří zlověstnou atmosféru zastiňující svatbu. Nádherně ztvárněné intimní psychologické drama o skrytých tajemstvích a možnosti odpuštění od režiséra Jana Hřebejka. 

Partner:

Za podpory:


Součást festivalu Made in Prague, 17. října - 30. listopadu 2014