Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Konverzační kurz češtiny - léto 2017

Vylepšete během letošního léta vaši češtinu s naším konverzačním kurzem. Tento kurz klade důraz na vylepšení schopností studentů vyjadřovat se v každodenních situacích. Soustředí se na rozvinutí konverzačních dovedností studentů. Lekce zahrnují dialogy, cvičení na výslovnost a hry.

Vhodné pro studenty, kteří dokončili kurzy na úrovni Beginners 1b, 1c nebo Lower Intermediate 1c, nebo mají znalosti na těchto úrovních.

DATUM: 2. až 23. srpna 2017
DOBA TRVÁNÍ: 4 týdny
DEN A ČAS: středa, 18:30 až 20:30
CENA: 85 liber (se slevou 65 GBP) + rezervační poplatek 0,65 liber
LEKTORKA: Ivona Klemensová
KONEČNÝ TERMÍN PRO ZÁPIS: 14. července 2017


TÉMATA

Setkání s přáteli (rozhovory o přátelích, organizace setkání, návštěvy kina, divadla, hostince nebo restaurace, doprava na místo, nákup vstupenek, jídelníčky a výběr jídla v restauraci)

Známé české osobnosti (popis osob, popis jejich typického dne, rozhovor se známou osobou, formální a neformální způsob oslovení, různé komunikace – po telefonu, emailem, dopisy)

Náš volný čas (rozhovory o našich koníčcích, zájmech, jak rádi odpočíváme, rovnováha mezi prací a volným časem, rozdíly v tom, jak Britové a Češi tráví volný čas)

Dovolená v České republice (plánování dovolené, co si rádi bereme na dovolenou, druhy dopravy, jízdní řády, kupování jízdenek, dotazy na cestu, oblíbené destinace v České republice, jako je Český Krumlov, Litomyšl, Telč atd.)

REZERVACE