Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Jaromír 99 & Band na zahájení výstavy K: Kafka in Komiks

24. LISTOAPDU 2014 - Zpěvák, textař, skladatel a výtvarník Jaromír 99 spolu s kytaristou a.m.almelou a trumpetistou Lukášem Morávkem zahájí v londýnském Goethe institutu výstavu nazvanou K:Kafka in Komiks. Trio zahraje akustické verze Jaromírových původních skladeb pro Priessnitz, Umakart i jiné hudební projekty.

Více informací o Jaromírovi 99 najdete zde
Rozhovor s Jaromírem 99

Zahájení proběhne 25. listopadu v Goethe Institutu v Londýně od 18:30 hodin

U příležitosti zahájení výstavy proběhne také debata mezi odborníkem v oblasti komiksu Paulem Gravettem a právě českým ilustrátorem Jaromírem 99.
Dále bude na vernisáži připraven pro návštěvníky stánek nakladatele SelfMadeHero nabídkou knih k prodeji.

Dejte si skleničku a přidejte se k nám!


O výstavě

Výstava K: Kafka in Komiks zkoumá Kafkův svět skrze úrzvky ze tří grafických románů ilustrovaných předními grafickými umělci: Introducing Kafka od kultovního amerického karikaturisty Roberta Crumbla, Zámek ilustrovaný francouzským ilustrátorem Chantal Monellierem a Proces ilustrovaný Jaromírem 99. Kurátoři David Zane Mairowitz a Malgorzata Zerwe pořádají výstavu ve spolupráci s Goethe-Institutem v Londýně a Rakouským kulturním fórem.\

Otevřeno: Po – Čt 13:00-19:00 , Sobota do 17:00
Upozornění: Některé prostory nemusí být přístupné po celou dobu výstavy, z důvodu konání dalších akcí, kurzů  a změn v otvíracích hodinách knihovny. Více informací získáte na recepci.

Informace: 020 7596 4000
www.goethe.de/london
http://www.goethe.de/ins/gb/lon/ver/en13372315v.htm

Vstup volný

Součást festivalu Made in Prague, 17. října - 30. listopadu 2014