Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Všechny novinky

Teendesign 2013

Další ročník mezinárodní soutěže pro studenty středních škol Teendesign, kterou už podeváté pořádá Fakulta umění a designu Západočeské univerzity v Plzni, je tu. Letošní ročník staví mladé umělce před úkol vytvořit libovolnou výtvarnou technikou práci na téma "Ukaž, čím žiješ". Téma pro ně vymysleli stávající studenti Fakulty umění a designu, které zajímá, jak si s ním poradí jejich mladší kolegové a možná i budoucí spolužáci. Soutěž je určena studentům všech typů středních a vyšších odborných škol starší 15 let a klade si za cíl hledat nové talenty a podpořit mladé kreativní lidi v jejich umělecké práci a v rozhodnutí studovat umění na vysoké škole

Hlavní cenou v každé ze sedmi kategorií je týdenní kurz mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2014 zdarma, soutěžící umístění na druhých a třetích místech obdrží věcné ceny a slevy na další kurzy letní školy ArtCamp.Ta se bude konat v červenci 2014 a půjde již o desátý ročník.

Studenti ze všech koutů světa tak budou moci přijet strávit část svých prázdnin v inspirativním prostředí naší školy, poznávat nové lidi, kultury a město Plzeň, která je Evropským hlavním městem kultury 2015.

Více informací najdete na:

http://www.teendesign.fud.zcu.cz/
http://www.fud.zcu.cz/cz/762-dej-svemu-umeni-sanci
http://www.fud.zcu.cz/en/772-give-your-art-a-chance
https://www.facebook.com/teendesignfudzcu
https://www.facebook.com/pages/Teendesign-ENG/165018943700275?fref=ts