Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.1.2018 19:00

Albert Černý / Lake Malawi / Maella / DJ Ben Osborne

Pražský Move Festival spouští novou řadu akcí s živou hudbou a poukazuje tak na neutuchající talent přicházející z České republiky.

Albert Černý je charizmatickým frontmanem kapely Lake Malawi, která vznikla v roce 2013. Kapela hrála jako předskokan  pro Thirty Seconds to Mars, účastnila se The Great Escape 2015 a doprovázela na turné anglického zpěváka a písničkáře  libanonského původu MIKA. V roce 2017 vyrazila  kapela na svoje vůbec první britské turné, s osmi zastávkami, z nichž jednou byl naprosto vyprodaný koncert v Londýně. Vedle svého turné se kapela také zúčastnila několika festivalů v České republice, mimo jiné Colours of Ostrava a Rock for People.

Lake Malawi vydali 10. listopadu  své první album s názvem Surrounded By Light. Hráli také  jako předskokani pro The Kooks na jejich pražském koncertě .

Jedenadvacetiletá Maella je na začátku slibné kariéry. Vyhrála cenu za Nejlepší alternativní píseň na letošních TAIS cenách a v současnosti studuje hudbu v Londýně. Její sláva neroste jen v Praze, ale už se o ní ví i ve Velké Británii, kde hrála na několika letních festivalech. Na nedávném koncertě na The Water Rats na Kings Cross si diváky získala silou svého hlasu  za doprovodu  akustické kytary  i přes to, že šlo o jednu ze slavných electro nocí Matta Glamoura.

Celý večer bude uváděn DJem, spisovatelem, držitelem  několika cen a kreativním  ředitelem „Noise of Art Polymath“ (Time Out) – DJem Benem Osbournem.

Move je mezinárodní hudební festival, který začal v Praze v roce 2005. Během  roku jsou  pravidelně pořádány hudební akce nejen v Praze, ale také v Berlíně, Oslu, Paříži a Clermont Ferrandu. Tato akce je londýnské serie pro rok 2018.

UDÁLOST NA FACEBOOKU   

 

 
Místo konání:

Cafe 1001, 91 Brick Ln, London E1 6QL

Datum:

10.1.2018 19:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala