Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.5.2013

Český spisovatel Jáchym Topol vystoupí na Hay Festival of Literature & the Arts

Jáchym Topol představí svou novelu Chladnou zemí (The Devil´s Workshop) na Hay Festival of Literature and the Arts, který je jednou z nejvýznamnějších literárních událostí ve Velké Británii. V sobotu 25. května se Jáchym Topol ve Starlight Stage zúčastní také diskuze vedené Jo Glanvillem společně s malajským autorem Tan Twan Engem.

Jáchym Topol představí svou vítěznou novelu Chladnou zemí, vyprávějící o tom, jak město v Bělorusku vzpomíná na svou minulost jako koncentračního tábora.

 

 

Sobota 25. května 2013, 14:30 hod
Místo konání: Starlight Stage

Jáchym Topol se zúčastní diskuze, kterou povede Jo Glanville, společně s Tan Twan Engem, autorem knihy The Garden Of Evening Mists.

Hay Festival spojuje již 25 let spisovatele z celého světa, aby debatovali a sdíleli své příběhy.  Festival oslavuje výborná díla básníků a vědců, textařů a komiků, spisovatelů a ekologů a sílu skvělých nápadů měnit způsob myšlení.  

Hay Festival byl založen v roce 1987 a stále přitahuje nejnadšenější spisovatele, filmaře, komiky, politiky a hudebníky, kteří se chtějí inspirovat, potěšit a pobavit. Po deset květnových dní je tento festival plný příběhů, nápadů, smíchu a hudby.

 www.hayfestival.com

Místo konání:
The Drill Hall 25 Lion Street, Hay-on-Wye, Hereford HR3 5AD
Datum:

25.5.2013

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala