Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.1.2020 19:30

David Koller v Londýně

V průběhu roku 2020 bude londýnský klub 229 Venue hostit několik koncertů českých a slovenských muzikantů a jeden cestopisný večer s dvojicí českých herců a dobrodruhů. Sérii zahájí 25. ledna David Koller, který se po vyprodaných koncertech v letech 2014 a 2016 vrací na místo činu.

David Koller se po svém koncertu v 229 Venue a vyprodaném koncertu se skupinou Lucie v O2 Shepherd‘s Bush Empire vrací do Londýna, tentokrát se svou kapelou Kollerband. Přijďte si poslechnout jeho vlastní tvorbu, ale i mnoho hitů skupiny Lucie!

David Koller je český rokový zpěvák, skladatel, producent a bubeník. I přes svou bohatou sólovou kariéru je převážně známý jako zpěvák české rokové formace Lucie, jedné z nejúspěšnějších kapel v české historii, jež má na kontě mnoho dnes již legendárních hitů. Kromě Lucie účinkoval i v dalších skupinách, například Jasná Páka, Žentour, Blue Effect a Chinaski. Společně se svým kolegou ze skupiny Lucie Michalem Dvořákem je autorem hudby pro několik českých filmů – Amerika, Poslední přesun a Mrtvej brouk.

Vstupenky online

Organizuje agentura Pishter Ltd.

 

Místo konání:

229 Venue, 229 Great Portland St, London W1W 5PN, London

Datum:

25.1.2020 19:30

Organizátor:

Pishter Ltd.


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala