Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.10.2014 19:00

FLOEX s Hidden Orchestra v Union Chapel

Velmi nás těší, že můžeme v Londýně opět přivítat Tomáše Dvořáka (alias Floexe), který bude hrát na klarinet jako speciální host audiovizuálního setu společně s Hidden Orchestra. Koncert proběhne v nádherné Union Chapel, která patří k nejvyhledávanějším hudebním scénám v celém Londýně.

Tomáš Dvořák je klarinetista, skladatel, producent a multimediální umělec z Prahy. Jeho hudba je charakteristická jedinečným objevováním elektroakustických polí a hlubokou atmosferickou náladou jeho tracků. Tomáš neustále prohlubuje svoje hudební zaměření experimenty s interaktivními multimédii. Za svoji práci také získal několik ocenění – včetně tří Cen Anděl. Jeho mezinárodní obliba vzrostla také díky popularitě jeho soundtracků pro počítačové hry Amanita Design, které si zamilovali jak fanoušci, tak kritici.

Hidden Orchestra představí velmi mimořádnou, exkluzivní, unikátní místně specifickou audivizuální show. Kapela nahradí bicí automat a studiové beaty přirozenými, živými instrumentálními zvuky, které budou vytvářet jednoduchý a velmi příjemný posluchačský zážitek, jenž bude souvisle převáděn ze sluchátek na stage. V live show bude účinkovat základní kvarteto muzikantů spolu s několika skvělými hosty – například s Floexem nebo Phillem Cardwellem. Hudbu doprovodí působivá audiovizuální show projektu Lumen.

FLOEX & HIDDEN ORCHESTRA | Interview a reportáž z live show v Londýně | Made in Prague 2013

Cena: £19 v předprodeji + rezevační poplatek

Pro více informací o koncertu a způsobu rezervace navštivte následující stránku:
http://store.unionchapel.org.uk/events/17-oct-14-hidden-orchestra-union-chapel/

Více info:
http://www.floex.cz/en/about.php
http://www.hiddenorchestra.com/

http://www.soundcrashmusic.com/hidden-orchestra-live-av-set/

Součást festivalu Made in Prague, 17. října - 30. listopadu 2014

Místo konání:

Union Chapel, Compton Avenue, London N1 2XD

Datum:

17.10.2014 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala