Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

27.9.2016 19:00

Fresh Czech – Mydy Rabycad / Ghost of You

27. září se v Londýně představí dvě české kapely - Ghost of You a Mydy Rabycad. Večer je součástí projektu agentury Indies Production Fresh Czech, který si vzal za úkol pravidelně představovat mladé kapely, které překračují svojí hudbou hranice České republiky a mají co nabídnout i londýnskému publiku. Jak Mydy Rabycad tak Ghost of You dokázali svojí hudbou zaujmout v řadě zemí. Mydy Rabycad v letošním roce vystupovali mimo jiné i na festivalu Glastonbury.

 


GHOST OF YOU

Ghost of You je mladá brněnsá kapela, která se nebojí své texty obalit lehkým světlem psychedelické hudby rozmazaným zvukem kytar. Jejich hudba je průsečíkem křehké emoce a energie okamžiku. Vychází post rocku, math rocku a minimalismu, který se zvolna mění v psychedelický pop. Jako nejmladší kapela (průměrný věk 21) se stali nejmladším českým projektem na Sziget festivalu 2015. Jejich debutová deska Glacier And The City, která vznikla pod dohledem renomovaného producenta Ondřeje Ježka, je krátká a smutná.
www.ghostofyou.cz


MYDY RABYCAD
Mydy Rabycad je šestičlenná česká kapela, která spojuje klasický swing z první poloviny 20. století s moderními synth pop rytmy. Front a center woman je Žofie Dařbujánová, rudovlasá diva s divokým hlasem. Spolu s dalšími pěti členy kaplely mění koncert v mostrózní nabytou show. Mladá kapela Mydy Rabycad na své druhé desce s názvem Glamtronic představují hudbu zářící energií. Čtyřčlenné jádro kapely spolu hraje od svých sedmnácti let, kdy byli kapelou s jazzovými kořeny, která naskočila na electro-swingovou vlnu. Můžete si být jisti, že vás roztančí. Jejich misí je udržovat pozitivní rytmy naživu.
www.mydyrabycad.cz

 
Vstupné: předem £8.50, na místě £11.50 (pouze hotovost)
Online rezervace


Podpořeno Ministerstvem kultury České republiky.


Ghost of You


Mydy Rabycad

 

Místo konání:

The Forge, 3-7 Delancey Street, London NW1 7NL

Datum:

27.9.2016 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala