Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.9.2016 - 18.9.2016

Ivor Diosi na FutureFestu

Poslední ze série výstav v rámci multidisciplinárního projektu The Games Europe Plays zabývajícího se přesahem mezi počítačovými hrami, umělou inteligencí, výtvarným umění a sociologií proběhne v rámci prestižního futuristicko-vědeckého festivalu Future Fest. Českou republiku zastoupí Ivor Diosi, původem slovenský umělec působící v Praze, člen Mezinárodního centra pro umění a nové technologie (CIANT), který bývá nazýván technologickým mágem. Diosi pracuje na pomezí vědy, nových technologií, video-her, bio-artu a virtuálních i hybridních entit.

Future Fest festival pořádaný organizací Nesta uje víkendem nápadů, přednášek a interaktivních performancí, které mají inspirovat návštěvníky ke yměně budoucnosti. Letos se čtyři kurátoři - Ghislaine Boddington, Dr Morgaine Gaye, Pat Kane a Ruth Amos zaměří na to, jak budeme milovat, rozvíjet se, hrát si a pracovat v následujících desetiletích.

K Brianu Enovi, Willu Selfovi, Cindy Gallop, DJ Spookymu a Rhianně Prattchett se letos přippjí další radikální myslitelé jak z Evropy tak z celého světa.

 
Rezervujte si vstupenky www.futurefest.org

Více informací o Ivoru Diosim najdete na:
https://monoskop.org/Ivor_Diosi    
cargocollective.com/_ID_ 

Místo konání:

The Dock, Tobacco Quay, London

Datum:

Od: 17.9.2016
Do: 18.9.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala