Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.11.2012 20:00

Londýnský jazzový festival: Trio Tomáše Lišky

Trio Tomáše Lišky je složeno z akustických nástrojů, tvořící velmi intimní ale intenzivní hudbu, která je stylově velmi pestrá. Trio kombinuje vlivy řady hudebních stylů, od flamenca přes folk, jazz až k tangu. S Tomášem Liškou účinkuje fenomenální kytarista David Dorůžka a pianista Vít Křišťan. Součást London Jazz Festival.

V rámci světových vystoupení účinkoval Tomáš Liška např. v  Bulharsku, Francii, Itálii, Belgii, Maďarsku, Rusku, Jihoafrické republice, Maroku, Španělsku, Německu, Rakousku, Polsku, Anglii, USA, Mexiku aj. Na hudební scéně v současné chvíli spolupracuje např. s  Davidem Dorůžkou, Stevem Walshem (USA), Beátou Hlavenkovou, Cyrillem Oswaldem (NL), Martou Topferovou (USA), Lenkou Dusilovou, Eternal Seekers, Yvonne Sanchez, Najponkem, Danem Tepfrem (USA), Bryson Kernem (USA), Samem Sadigurskym (USA), Markem Aanderudem (MEX/USA), Hernanem Hechtem (ARG) a.j.
Momentálně dokončuje magisterský titul na Jazz Institute v Berlíně. Jeho první CD Invisible World se stalo druhým nejlepším albem roku.

Prostory budou otevřeny od 18:00 hod.
Vstupné: £10/£8 (zvýhodněné vstupné + předprodej)
Prodej lístků: 020 7437 7013

www.spicejazz.co.uk
 

www.wegottickets.com


Made in Prague: New Czech Cinema 2012 and New Czech Jazz 2012

Akci podpořil Zastupitelský úřad České republiky v Londýně

Místo konání:

8 PM; Spice of Life, 6 Moor Street, Soho, London W1D 5NA

Datum:

16.11.2012 20:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala