Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

26.11.2016 20:00

Kobry a užovky + debata s režisérem Janem Prušinovským a hercem Kryštofem Hádkem

Užovka (Matěj Hádek) je ztracený ve svém vlastním životě. Přesto, že je mu už skoro čtyřicet, nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpovědné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že Užovka by už mohl být konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci...

ČR, 2015, 111 min
Režie: Jan Prušinovský
Hrají: Matěj Hádek, Kryštof Hádek, Jan Hájek, Lucie Žáčková
Anglické titulky

Jan Prušinovský je český režisér a scénárista. Vystudoval FAMU a mezi jeho nejznámější počiny patří seriály Okresní přebor, Čtvrtá hvězda či Autobazar Monte Carlo, pro je jak scénáristou, tak režisérem. Okresní přebor se dočkal i úspěšného filmového zpracování. V roce 2015 Jan Prušinovský režijně navázal úspěšným filmem Kobry a užovky.

Kryštof Hádek je českému publiku znám z desítek jak filmových, tak televizních rolí (Tmavomodrý svět, Bobule, 3 sezóny v pekle, Pod kůží). Již od dětství se Kryštof Hádek objevoval v malých rolích díky Dismanovu dětskému rozhlasovému souboru. Kryštof Hádek rok a půl studoval na Londýnské Acacemy Of Music And Drama Art a nyní se do Londýna vrací jako náš host britské premiéry filmu Kobry a užovky, ve kterém herecky zazářil po boku svého bratra Matěje.

Pokladna: 0207 911 5050 
Online rezervace
Vstupné:
£12 / £11 při jednorázovém vstupu 
£10 / £9 při 2-3 vstupech 
£8 / £7 při 4 a více vstupech

Součástí festivalu Made in Prague.
5. listopadu – 2. prosince 2016
#MadeInPrague


 

 


Místo konání:

Regent Street Cinema, 307 Regent Street, London W1B 2HW

Datum:

26.11.2016 20:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala