Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

28.4.2020 19:00

LIVE Stream: Bohemian Cristal Instrument / MNIANN

Přímý přenos koncertu ze zavřeného klubu U Staré paní! Nemůžete jít na hudbu? Hudba jde k vám!

Úterý 28 dubna 2020 v 19:00 BST (20:00 UTC+02)
LIVE Stream: BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT / MNIANN #nechodven

Stream bude k vidění a slyšení na FACEBOOKOVÉ STRÁNCE ČESKÉHO CENTRA LONDÝN a také na portálu http://nechodven.cz/, kde budete mít možnost dle libosti a zcela dobrovolně také přispět do virtuálního klobouku, budete-li chtít: http://nechodven.cz/p?d=20200428

UDÁLOST NA FACEBOOKU


----------------------------

Večer, který vás uchvátí dvěma sólovými představeními v podání všestranně nadané ženy!

Vůbec poprvé představí LENKA MORÁVKOVÁ oba své projekty najednou.

Nalaďte si přímý přenos a nechte se unést atmosférou nástroje BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT kombinovanou se světelnou laser show a elektronické avantgardy MY NAME IS ANN doprovázené vizuálními efekty.

***

BOHEMIAN CRISTAL INSTRUMENT
https://www.bohemiancristalinstrument.com

Futuristický zážitek, který předchází digitálnímu věku.
Magická pouť s Lenkou Morávkovou a její jedinečnou skleněnou zvukovou sochou, která stimuluje všechny smysly – to je projekt Bohemian Cristal Instrument (BCI) pojmenovaný podle hudebního nástroje Cristal Baschet. Česká zvuková umělkyně si hraje s akustickými vlastnostmi krystalu a kombinuje je se svým hlasem. Vytváří tím zcela unikátní zvuky a hypnotizující atmosféru, která vás spolu s fascinující světelnou show přenese do světa, kde se mísí tradice s inovací.

***

MY NAME IS ANN
http://www.mniann.com

My Name Is Ann mísí elektronickou taneční hudbu (EDM), vyprávění příběhů ze života a intimní písně, a vytváří tak pro posluchače jedinečný zážitek, který překračuje hranice hudby. Jinými slovy je to vskutku divoká jízda.

----------------------------

Lenka Morávková, která žije napůl v Praze a napůl v Los Angeles, je skladatelka, zvuková umělkyně a producentka elektronické hudby. Pochází ze severních Čech, které jsou mimo jiné proslulé svým sklářským průmyslem. Ještě před vznikem projektu Bohemian Cristal Instrument vytvořila několik pozoruhodných uměleckých instalací. Skleněná zvuková socha je jejím původním návrhem a představuje unikátní verzi legendárního hudebního nástroje Cristal Baschet. A díky svému jedinečnému zpracování přináší zcela novou zvukovou dimenzi, která je zároveň silně spjata s místní tradicí. Projekt Bohemian Cristal Instrument přinesl Morávkové za necelé dva roky trvání mezinárodní uznání a řadu mimořádných úspěchů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo konání:
live stream via Czech Centre Facebook
Datum:

28.4.2020 19:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala