Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

4.5.2020 18:00

LIVE: Epoque Quartet ft. Jan Kučera #nechodven

Přímý přenos koncertu ze zavřeného klubu U Staré paní! Nemůžete jít na hudbu? Hudba jde k vám!

Přímý přenos koncertu fenomenálního Epoque Quartet s Janem Kučerou j.h., stream s pořadovým číslem 25, symbolicky zakončí první etapu projektu #nechodven. Narozdíl od předchozích přenosů však nebudeme vybírat do "virtuálního klobouku". Stream bude exkluzivně dostupný pouze těm, kdo si na něj zakoupí vstupenku. Stále však platí, že vybrané prostředky rozdělíme mezi muzikanty, štáb a projekt ŽIVOT 90.

Vstupenky jsou v prodeji zde: https://nechodven.cz/p/?d=20200504

Multižánrový Epoque Quartet, držitel prestižního ocenění Classic Prague Awards a ceny České televize „Klasika roku“ za rok 2019, loni oslavil 20 let od svého založení. Během této doby si našel pevné místo na české a evropské hudební scéně, výrazně posunul hranice kvartetního repertoáru a vyprofiloval se ve špičkový soubor, který je zván ke spolupráci celou řadou skvělých hudebníků z různých odvětví muzikantské branže.

Kvartet koncertoval a předával své znalosti na workshopech v mnoha zemích po celém světě, včetně USA, Brazílie a Číny. České publikum je zná také z populární televizní soutěže "Stardance".

Spolupracovali s mnoha významnými umělci na poli mnoha hudebních žánrů. Z těch nejvýznamějších jmenujme operní pěvkyni Dagmar Peckovou, rockového kytaristu a autora Michala Pavlíčka a všestranného dirigenta a skladatele Jana Kučeru, který se ke kvartetu dnes večer připojí. Máte se nač těšit!

EPOQUE QUARTET jsou:
DAVID POKORNÝ (vl), VLADIMÍR KLÁNSKÝ (vl), VLADIMÍR KROUPA (vla) a VÍT PETRÁŠEK (vcl)

===

U Staré paní Jazz&Cocktail Club je jedním z center pražské jazzové scény. Na programu najdete pestrou škálu kapel od jazzu až po folk i řízené degustace rumu, whisky a vína.

Přímé přenosy v době koronainfekce společně realizují U Staré paní Jazz&Cocktail Club, Pozitiv s.r.o. a Bathroom production.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Místo konání:
online
Datum:

4.5.2020 18:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala