Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.7.2012 15:00

Mies van der Rohe a vila Tugendhat: seminář pro studenty

Přijďte na exkurzi díla Miese van der Rohe, které bude k vidění na výstavě Villa Tugendhat in Context (od 19. června do 19. srpna). Seminář je míněn převážně pro studenty architektury a přidružených disciplín. Vstupné zdarma, rezervace nutná na library.education@riba.org

Fotografie © David Zidlicky

Tento projekt je součástí programu International Architecture and Design Showcase 2012 (21. června -23. září), pořádaný British Council.

Pořádáno s Královským institutem britských architektů, a organizací Docomomo.

 

 

Tato akce byla součástí Czech Open 2012, doprovodného kulturního programu londýnských olympijských her v roce 2012, jenž společně s islingtonskou radnicí, Českým olympijským výborem, Hl. m. Prahou a dalšími partnery iniciovalo a pořádalo londýnské České centrum.

Projekt Czech Open 2012 uvedl desítky českých výtvarníků, designérů, hudebníků a dalších umělců, kteří ve spolupráci se svými protějšky z Londýna vytvořili řadu společných projektů v galeriích, kinech, ve veřejných prostorách i v rámci londýnských festivalů a přehlídek od března až do konce srpnové paralympiády. Czech Open 2012 se tak stala největší a nejviditelnější českou kulturní prezentací ve Velké Británii za poslední desetiletí.

Místo konání:

Royal Institute of British Architects, 66 Portland Place, London W1B 1AD

Datum:

3.7.2012 15:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala