Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.5.2012 - 24.5.2012

Nové (z)boží na festivalu Clerkenwell Design Week (design)

Výstava Nové (z)boží na populárním festivalu designu a architektury Clerkenwell Design Week v prostorách, kde své instalace představí další tři desítky studií a tvůrců. Do CDW jsou zapojeny stovky institucí, ateliérů a obchodů, které tomuto rychle rostoucímu a populárnímu festivalu dávající velmi neformální, atraktivní a vřelou atmosféru. Na výstavu v House of Detention naváže výstava českého mladého designu v nedalekém londýnském showroomu společnosti Techo.

Adresa výstavy v prostorách firmy Techo: 91 – 93 Farringdon Rd., Londýn EC1M 3LN

 

Tato akce byla součástí Czech Open 2012, doprovodného kulturního programu londýnských olympijských her v roce 2012, jenž společně s islingtonskou radnicí, Českým olympijským výborem, Hl. m. Prahou a dalšími partnery iniciovalo a pořádalo londýnské České centrum.

Projekt Czech Open 2012 uvedl desítky českých výtvarníků, designérů, hudebníků a dalších umělců, kteří ve spolupráci se svými protějšky z Londýna vytvořili řadu společných projektů v galeriích, kinech, ve veřejných prostorách i v rámci londýnských festivalů a přehlídek od března až do konce srpnové paralympiády. Czech Open 2012 se tak stala největší a nejviditelnější českou kulturní prezentací ve Velké Británii za poslední desetiletí.

Místo konání:

House of Detention, Sans Walk, Clerkenwell, London EC1R 0AS

Datum:

Od: 22.5.2012
Do: 24.5.2012

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala