Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.1.2014 19:00

Please The Trees v Londýně

Česká indie rocková skupina Please The Trees si vytvořila reputaci především během nezapomenutelných koncertů v Evropě i mimo ni. Nyní přijíždí do Londýna s živým vystoupením v klubu Windmill Brixton, kde zahrají v rámci noci plné hudebníků včetně Hush Mikolka, Yuri, She & I nebo Spence Maybe.

Vstupné: £3
http://windmillbrixton.co.uk/listings/events/9-jan-14-hush-mikolka-the-windmill/

0208 6710700

O kapele Please The Trees
Alternativní rocková formace Please The Trees  představuje na české hudební scéně ojedinělý úkaz - kytarová muzika upnutá spíše k jednodušším postupům a ryzí emoce z úst frontmana Václava Havelky.  Kapela již šestým rokem pluje na vlnách inspirace a nadále piluje svůj neotřelý styl.

Jejich poslední album Forest Affair z roku 2012 vzniklo ve studiu kalifornského producenta Jonathana Burnsida. Vyniká svou podmanivostí, produkční vytříbeností a stylovou pestrostí. Nahrávka sklidila uznání kritiků, ocenění Anděl pro Album roku 2012 i nadšené přijetí publika. Please The Trees jsou pověstní svými strhujícími živými vystoupeními. Na svých turné odehráli koncerty po celé Evropě, ve Velké Británii, USA a Izraeli.

Zpěvák a skladatel Václav Havelka je již řadu let jednou z nejaktivnějších postav na pražské nezávislé hudební scéně. Vedle vlastních sólových projektů a tvorby s kapelou napsal také hudbu pro několik divadelních inscenací (včetně Dogville Larse von Triera ve Stavovském divadle), uvádí pořad "Natural Bridge" na alternativním Radiu Wave a jako součást produkční agentury Scrape Sound přináší do země přední figury mezinárodní alternativní rockové scény.


VIDEA:

Please The Trees - Not This Way (OFFICIAL VIDEO) - https://www.youtube.com/watch?v=b_D37MKPqGU
Please The Trees - Getting Ready (OFFICIAL VIDEO) - https://www.youtube.com/watch?v=qojelL7dfxE
Please The Trees - She Made Love To The Moon (OFFICIAL VIDEO) - https://www.youtube.com/watch?v=m1nD_WvMeN0

 

Tato akce je pořádaná jako součást programu ROKU ČESKÉ HUDBY 2014

Rok české hudby 2014 je programem podpory české hudby se státní veřejnou pobídkou Ministerstva kultury ČR, který se opírá o výročí významných českých hudebníků a organizací.
Roky končící číslem 4 jsou tradičně oslavovány jako roky hudby již od 1924.

Místo konání:

7 PM; Windmill Brixton, 22 Blenheim Gardens, Brixton, London SW2 5BZ

Datum:

9.1.2014 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala