Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

4.11.2018 18:05

Všechno bude

Příjemně nesentimentální a veselá road movie napříč českou krajinou o dvou dospívajících chlapcích na útěku z domova v ukradeném Audi.

 

Mára, puberťák a mistr siláckých řečí, a Heduš, výstřední a neustále pozitivní, se společně vydávají za dobrodružstvím v ukradeném Audi. Jejich jediným cílem je zažívat a užívat. Za jízdy zimní krajinou tato neobvyklá dvojice nevinně fantazíruje o sexuální zdatnosti nebo o vstupu do Francouzské cizinecké legie, a setkávají se s nepřátelským světem dospělých- s mužem topícím svého psa, manipulativní policistkou a možným sexuálním násilníkem. Dojemné přátelství dvou chlapců podpořené skvělými hereckými výkony dělá z této road movie úžasnou podívanou. Další snímek Olma Omerzy, jehož Rodinný film z roku 2015 se stal jasným festivalovým favoritem.

Režie: Olmo Omerzu, CZ/ SI/PL/SK 2018, 85 min, anglické titulky
Hrají: Tomáš Mrvík, Jan František Uher, Eliška Křenková, Lenka Vlasáková, Martin Pechlát

Vstupné:
£12/£11 při nákupu vstupenky na jednu projekci
£10/£9 při nákupu vstupenek na dvě či více projekcí
REZERVACE ONLINE    

Czech100: Made in Prague Festival   

Akce je součástí CZECH100, festivalu českého filmu, divadla, výtvarného umění, designu a hudby pořádaného Českým centrem Londýn u příležitosti oslav 100. výročí založení Československa (28. října - 9. prosince 2018).Místo konání:

Regent Street Cinema, 309 Regent St, Marylebone, London W1B 2UW

Datum:

4.11.2018 18:05

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala