DOCU-MONDAYS: Hovory o nevěře

Nová historie Terezína s Dr. Annou Hájkovou

Global Science Café Czech Centres: Vividbooks

1 / 1

Nadcházející akce

Poslední příspěvky z blogu

26. 2. Články
No Night So Dark

No Night So Dark

A new podcast series No Night So Dark by Radio Prague International starts broadcasting on Saturday 27 February. In seven episodes it will tell the story of five generations of a remarkable Czech Jewish Wels family with a great creative energy.

18. 2. Podcasty
Czech Next Wave: Díl 8. - KATEŘINA TUČKOVÁ

Czech Next Wave: Díl 8. - KATEŘINA TUČKOVÁ

Kateřina Tučková je jednou z nejúspěšnějších mladých českých spisovatelek. Její působivý román Vyhnání Gerty Schnirch, který se zaměřuje na kruté zacházení s etnickými Němci krátce po skončení 2. světové války, byl právě vydán v angličtině pod názvem Gerta. Jejím dalším románem vycházejícím z roz...

5. 2. Události
Chlapec z Boskovic: Tátův tajný život

Chlapec z Boskovic: Tátův tajný život

Připojte se k nám během online setkání pořádaného Wienerovou knihovnou pro studium holocaustu při příležitosti vydání knihy Vicky Unwin.

4. 2. Videa
To nejlepší z roku 2020

To nejlepší z roku 2020

Zastavte se s námi na okamžik a zavzpomínejte na uplynulých dvanáct měsíců Českého centra Londýn. I přesto, že jsme čelili mnohým výzvám, stále jsme dělali vše pro to, abychom pro vás připravili bohatý program plný výstav, hudebních vystoupení, filmů, ale také inspirativních diskuzí na témata od ...

4. 2. Články
Newsletter Českého centra Londýn - únor 2021

Newsletter Českého centra Londýn - únor 2021

Světová premiéra první hry z pera umělé inteligence, interaktivní učebnice vědy i filmové ohlédnutí za jedním z největších režisérů Československé nové vlny - únor v Českém centru bude plný vzrušujících novinek. Podívejte se, co jsme pro vás připravili!

Další příspěvky
26 Poboček na 3 kontinentech

Naši partneři
a podporovatelé