Jak se přihlásit

Zimní semestr 2021

Máte-li během zimního semestru zájem naučit se česky, můžete tak učinit i z bezpečí svého domova – prostřednictvím virtuální výuky probíhající po skupinách. Naši lektoři vás budou vyučovat za pomoci interaktivních online platforem (Skype, Zoom) a zajistí, abyste si procvičili mluvení, čtení, poslech i psaní. Veškerá výuka bude probíhat v prostředí plném podpory a motivace a ve společnosti vašich přátel a kolegů. Společně z toho uděláme zcela nový a nezapomenutelný zážitek.

Co budete potřebovat:

  • iPad nebo jiný tablet, počítač Mac nebo jiný PC či notebook s mikrofonem a kamerou (sluchátka s mikrofonem jsou výhodou)
  • stabilní připojení k internetu – pevné širokopásmové či bezdrátové s dostatečně silným signálem
  • jeden z následujících webových prohlížečů: pro Windows: Internet Explorer 7+, Firefox, Chrome, Safari 5+; pro Mac: Firefox, Chrome, Safari 5+; pro Linux: Firefox, Chrome


KURZY S ČESKÝM CENTREM LONDÝN

6. ledna - 31 března 2021 (12 týdnů)
Zápis probíhá do 18. prosince 2020
U kurzu Úplní začátečníci 1a byl nejzazší termím pro zápis posunut na 11. ledna 2021

Pokud máte zájem o zápis do kurzu českého jazyka pořádaného Českým centrem v Londýně a nejste si jisti úrovní do které se máte přihlásit, kontaktujte nás na emailu [email protected], abychom vám mohli pomoci vybrat nejvhodnější kurz.

Cena kurzu:
Plná cena: £235
Snížená cena: £199

Snížená cena platí pro seniory nad 65 let, studenty v prezenční formě studia a osoby se sníženým příjmem a osoby pobírající příspěvky v nezaměstnanosti. Je nutno se prokázat platným dokladem. Více informací najdete v našich „Všeobecných podmínkách“.

Kurzy


KURZY S ČESKOU ŠKOLOU BEZ HRANIC LONDÝN

9. ledna - 27. března 2020
Lekce se konají 9.1., 16.1., 23.1., 30.1., 6.2., 27.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.
Cena kurzu: 205 GBP

Kurzy


Podrobné informace o všech kurzech najdete na anglické verzi naší webové stránky. 

Napište nám

Rádi Vám poskytneme více informací a pomůžeme s výběrem úrovně kurzu.
Renata Clark
Renata Clark Zástupkyně ředitele