Piknik s medvědy: online výtvarný workshop pro děti

Ne 15. 11. 2020 15:00 Online událost

Zveme vás na piknik! Česká umělkyně Tereza Bušková vám pomůže vytvořit koláž plnou laskomin a dobrot, které spolu připravují medvědi Nedvěd a Miška v českém animovaném filmu Mlsné medvědí příběhy.

Online workshop přes Zoom (75 minut)

Pro děti od 3 do 9 let, rodiče jsou samozřejmě vítáni :)

Co budete potřebovat? 
- počítač, tablet nebo smartphone a wifi
- papír velikosti A4*
- barevný papír*
- tužku
- gumu
- černý fix
- nůžky
- lepidlo
- papírové krajky* (nepovinné)
- obrázky jídel* – A4 s obrázky různých jídel si můžete níže sami stáhnout a vytisknout. Pokud chcete více obrázků, zkuste si je vystřihnout ze starých novin nebo časopisů.

* DŮLEŽITÉ: všem účastníkům workshopu pošleme 1 papír A4, 1 barevný papír A4, 1 papír A4 s obrázky jídel, 1 papírovou krajku a také překvapení od Nedvěda a Mišky. 

Pokud si tyto potřeby přejete mít už při workshopu, nezapomeňte se ZAREGISTROVAT CO NEJDŘÍVE, aby k vám balíček stačil včas dorazit. Svou doručovací adresu nám prosím pošlete na e-mail [email protected].

Cena: £4.99 (1 vstupenka na domácnost)
REGISTRACE


Odkaz na webinář vám zašleme den před workshopem.

----

V potvrzujícím e-mailu obdržíte KÓD NA 50% SLEVU, kterou můžete uplatnit při platbě za film Mlsné medvědí příběhy na našem VOD

Film bude k dispozici (jen ve Spojeném království) v češtině nebo angličtině od soboty 14. listopadu 10:00 do úterý 17. listopadu 2020 10:00 zde: HUNGRY BEAR TALES (EN) | MLSNÉ MEDVĚDÍ PŘÍBĚHY (CZ)

Workshop proběhne v angličtině

----

O FILMU

Mlsné medvědí příběhy
Alexandra Májová, Kateřina Karhánková, Česká republika, 2020, 45 minut, v anglickém a českém znění
Veselá dobrodružství dvou roztomilých a věčně hladových medvědů. Příběhy pro malé i velké plné legrace a dobrot.
Jak ví každé malé dítě, medvědi jsou většinou samotáři, ale Nedvěd a Miška jsou nejlepší kamarádi, kteří spolu žijí v útulném domku uprostřed lesa. Jeden je velký, ten druhý zase mrňous a oba by pořád něco mlsali. Společně podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby za každou cenu co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška nějakou tou lahůdkou. Tu a tam se něco zvrtne, ale nakonec všechno vždycky dobře dopadne. V tomto povídkovém filmu uvidíte, jak se tito zábavní chlupáči seznámili, jak spolu vaří, ochutnávají lanýže, chodí na borůvky, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka. Dokonce je čeká obrovská hostina, kam dorazí medvědi z celého světa. Takže hurá na medvědy!

Součást festivalu Made in Prague 2020 ON/OFF

Informace o události

  • Název události: Piknik s medvědy: online výtvarný workshop pro děti
  • Datum: Ne 15. 11. 2020
  • Čas: 15:00
  • Adresa: Online událost

Podobné události